Univé Jeugd Zaalvoetbal Gala
Zaterdag 14 januari 2017 Afdrukken E-mailadres

De Dames van Marum hadden in ieder geval veel plezier!!

20170114_121358 

20170114_121518

20170114_121541 

 
zaterdag-21-januari-2017 Afdrukken E-mailadres
Tijd Veld 1       Veld 2    
  Poule D1   Poule D2
  8.30 -  8.45 Marum  JO13-2 - TLC JO13-1   Zevenhuizen  JO13-2 - TLC JO13-3
  8.45 -  9.00 TLC JO13-2 - Marum  JO13-1   Marum JO13-3 - Boer/SVMH  JO13-1
  9.00 -  9.15 Wilper Boys  JO13-1 - Marum  JO13-2   VEV'67  JO13-4 - Zevenhuizen  JO13-2
  9.15 -  9.30 TLC JO13-1 - VEV'67  JO13-3   TLC JO13-3 - Haulerwijk  JO13-1
  9.30 -  9.45 Marum  JO13-1 - Zevenhuizen JO13-1   Boer/SVMH  JO13-1 - Pelikaan S JO13-1
  9.45 - 10.00 VEV'67  JO13-3 - TLC JO13-2   Haulerwijk  JO13-1 - Marum JO13-3
10.00 - 10.15 Marum  JO13-2 - TLC JO13-1   Boer/SVMH  JO13-1 - TLC JO13-3
10.15 - 10.30 Zevenhuizen JO13-1 - Wilper Boys  JO13-1   Pelikaan S JO13-1 - VEV'67  JO13-4
10.30 - 10.45 TLC JO13-2 - TLC JO13-1   Marum JO13-3 - TLC JO13-3
10.45 - 11.00 VEV'67  JO13-3 - Marum  JO13-1   Haulerwijk  JO13-1 - Boer/SVMH  JO13-1
  Poule D3  / D4  / D5
11.00 - 11.15 TLC JO13-4 - Zuidhorn JO13-5   TLC JO13-5 - Zuidhorn JO13-6
11.15 - 11.30  Marum JO13-4 - Pelikaan S JO13-2   Marum JO13-6 - Haulerwijk JO13-2
11.30 - 11.45 Marum JO13-5 - Aduard JO13-1   VEV'67 JO13-6 - Zevenhuizen JO13-3
11.45 - 12.00 Marum JO13-7 - TLC  JO13-6   Haulerwijk JO13-3 - VEV'67 JO13-7
12.00 - 12.15 Zevenhuizen JO13-4 - Boer/SVMH JO13-2   Wilper boys JO13-2 - Zuidhorn JO13-6
12.15 - 12.30 VEV'67 JO13-5 - Zuidhorn JO13-5   Marum JO13-6 - VEV'67 JO13-6
12.30 - 12.45 Marum JO13-4 - Marum JO13-5   Zevenhuizen JO13-3 - Haulerwijk JO13-2
12.45 - 13.00 Aduard JO13-1 - Pelikaan S JO13-2   Marum JO13-7 - VEV'67 JO13-7
13.00 - 13.15 Zevenhuizen JO13-4 - TLC  JO13-6   Boer/SVMH JO13-2 - Haulerwijk JO13-3
13.15 - 13.30 TLC JO13-4 - Marum JO13-5   TLC JO13-5 - VEV'67 JO13-6
13.30 - 13.45 Zuidhorn JO13-5 - Marum JO13-4   Zuidhorn JO13-6 - Marum JO13-6
13.45 - 14.00 Pelikaan S JO13-2 - VEV'67 JO13-5   Haulerwijk JO13-2 - Wilper boys JO13-2
14.00 - 14.15 VEV'67 JO13-7 - Zevenhuizen JO13-4   Marum JO13-7 - Haulerwijk JO13-3
14.15 - 14.30 Aduard JO13-1 - VEV'67 JO13-5        
  Poule C5
14.30 - 14.45 TLC JO15-4 - Wilper boys  JO15-2   Marum  JO15-5 - Roden JO15-5
14.45 - 15.00 VEV'67  JO15-8 - Haulerwijk JO15-3   Marum  JO15-6 - Aduard  JO15-4
15.00 - 15.15 Haulerwijk JO15-3 - TLC JO15-4   Aduard  JO15-4 - Marum  JO15-5
15.15 - 15.30 Wilper boys  JO15-2 - Marum  JO15-6   Roden JO15-5 - VEV'67  JO15-8
15.30 - 15.45 Marum  JO15-5 - Marum  JO15-6   TLC JO15-4 - Roden JO15-5
15.45 - 16.00 Haulerwijk JO15-3 - Wilper boys  JO15-2   VEV'67  JO15-8 - Aduard  JO15-4
16.00 - 16.15 Marum  JO15-6 - VEV'67  JO15-8   Aduard  JO15-4 - TLC JO15-4
  Poule C1   Poule C2
16.15 - 16.30 Roden JO15-2 - TLC  JO15-1   Boer/SVMH  JO15-1 - TLC  JO15-2
16.30 - 16.45 VEV'67  JO15-1 - Roden  JO15-1   VEV'67  JO15-3 - Haulerwijk  JO15-2
16.45 - 17.00 Marum  JO15-1 - Roden JO15-2   Pelikaan S JO15-1 - Boer/SVMH  JO15-1
17.00 - 17.15 TLC  JO15-1 - Haulerwijk  JO15-1   TLC  JO15-2 - Aduard  JO15-1
17.15 - 17.30 Roden  JO15-1 - VEV'67  JO15-2   Haulerwijk  JO15-2 - Marum  JO15-2
17.30 - 17.45 Haulerwijk  JO15-1 - VEV'67  JO15-1   Aduard  JO15-1 - VEV'67  JO15-3
17.45 - 18.00 Roden JO15-2 - TLC  JO15-1   Haulerwijk  JO15-2 - TLC  JO15-2
18.00 - 18.15 VEV'67  JO15-2 - Marum  JO15-1   Marum  JO15-2 - Pelikaan S JO15-1
18.15 - 18.30 VEV'67  JO15-1 - TLC  JO15-1   VEV'67  JO15-3 - TLC  JO15-2
18.30 - 18.45 Haulerwijk  JO15-1 - Roden  JO15-1   Aduard  JO15-1 - Haulerwijk  JO15-2
  Poule MC1 / MB1 /MB2
18.45 - 19.00 Marum MO15-2 - Aduard MO15-1   Marum MO15-1 - TLC  MO15-1
19.00 - 19.15 Pelikaan S MO15-1 - Roden MO15-1   Marum MO15-2 - TLC  MO15-1
19.15 - 19.30 Roden MO17-1 - Marum MO17-1   Marum MO15-1 - Roden MO15-1
19.30 - 19.45 Nw Roden MO17-1 - Zevenhuizen MO17-1   Aduard MO15-1 - Pelikaan S MO15-1
19.45 - 20.00 TLC MO17-1 - Marum MO17-2   Roden MO15-1 - Marum MO15-2
20.00 - 20.15 Zevenhuizen MO17-2 - Roden MO17-2   Marum MO15-1 - Pelikaan S MO15-1
20.15 - 20.30 Zevenhuizen MO17-1 - Roden MO17-1   TLC  MO15-1 - Aduard MO15-1
20.30 - 20.45 Marum MO17-1 - Nw Roden MO17-1   Marum MO15-2 - Marum MO15-1
20.45 - 21.00 Roden MO17-2 - TLC MO17-1   Pelikaan S MO15-1 - TLC  MO15-1
21.00 - 21.15 Marum MO17-2 - Zevenhuizen MO17-2   Aduard MO15-1 - Roden MO15-1
21.15 - 21.30 Nw Roden MO17-1 - Roden MO17-1   Pelikaan S MO15-1 - Marum MO15-2
21.30 - 21.45 Zevenhuizen MO17-1 - Marum MO17-1   TLC  MO15-1 - Roden MO15-1
21.45 - 22.00 Zevenhuizen MO17-2 - TLC MO17-1   Marum MO15-1 - Aduard MO15-1
22.00 - 22.15 Roden MO17-2 - Marum MO17-2        
22.15 - 22.30 3e Poule MB2 - 4e Poule MB1    C   3e Poule MB1 - 4e Poule MB2        D
22.30 - 22.45 2e Poule MB1 - 1e Poule MB1.   A   1e Poule MB1 - 2e Poule MB2        B
22.45 - 23.00 Winnaar C - Winnaar D   Verliezer C - Verliezer D
23.00 - 23.15 Winnaar A - Winnaar B   Verliezer A - Verliezer B
 
zaterdag-04-februari-2017 Afdrukken E-mailadres
Tijd Veld 1       Veld 2    
  Poule D3  / D4  /  D5
  8.30 -  8.45 Aduard JO13-1 - Zuidhorn JO13-5   Zevenhuizen JO13-3 - Zuidhorn JO13-6
  8.45 -  9.00 Marum JO13-5 - Pelikaan S JO13-2   VEV'67 JO13-6 - Haulerwijk JO13-2
  9.00 -  9.15 Pelikaan S JO13-2 - TLC JO13-4   Haulerwijk JO13-2 - TLC JO13-5
  9.15 -  9.30 TLC  JO13-6 - Boer/SVMH JO13-2   Zevenhuizen JO13-4 - Marum JO13-7
  9.30 -  9.45 Marum JO13-4 - VEV'67 JO13-5   Marum JO13-6 - Wilper boys JO13-2
  9.45 - 10.00 Zuidhorn JO13-5 - Pelikaan S JO13-2   Zuidhorn JO13-6 - Haulerwijk JO13-2
10.00 - 10.15 TLC JO13-4 - Aduard JO13-1   TLC JO13-5 - Zevenhuizen JO13-3
10.15 - 10.30 Haulerwijk JO13-3 - TLC  JO13-6   Boer/SVMH JO13-2 - VEV'67 JO13-7
10.30 - 10.45 VEV'67 JO13-5 - Marum JO13-5   Wilper boys JO13-2 - VEV'67 JO13-6
10.45 - 11.00 Aduard JO13-1 - Marum JO13-4   Zevenhuizen JO13-3 - Marum JO13-6
11.00 - 11.15 VEV'67 JO13-5 - TLC JO13-4   Wilper boys JO13-2 - TLC JO13-5
11.15 - 11.30 Haulerwijk JO13-3 - Zevenhuizen JO13-4   Marum JO13-7 - Boer/SVMH JO13-2
11.30 - 11.45 TLC  JO13-6 - VEV'67 JO13-7   VEV'67 JO13-6 - Zuidhorn JO13-6
11.45 - 12.00 Marum JO13-5 - Zuidhorn JO13-5   Marum JO13-6 - TLC JO13-5
12.00 - 12.15 Marum JO13-4 - TLC JO13-4   Zevenhuizen JO13-3 - Wilper boys JO13-2
  Poule C3   Poule C4
12.15 - 12.30 Nw Roden  JO15-1 - Wilper Boys  JO15-1   ONR  JO15-3 - Nw Roden  JO15-2
12.30 - 12.45 Aduard  JO15-2 - VEV'67  JO15-4   Marum  JO15-4 - VEV'67  JO15-6
12.45 - 13.00 Roden  JO15-3 - TLC   JO15-3   Aduard  JO15-3 - Boer/SVMH  JO15-2
13.00 - 13.15 Marum  JO15-3 - Nw Roden  JO15-1   Roden JO15-4 - ONR  JO15-3
13.15 - 13.30 Wilper Boys  JO15-1 - VEV'67  JO15-5   Nw Roden  JO15-2 - VEV'67  JO15-7
13.30 - 13.45 TLC   JO15-3 - Aduard  JO15-2   Boer/SVMH  JO15-2 - Marum  JO15-4
13.45 - 14.00 VEV'67  JO15-4 - VEV'67  JO15-5   VEV'67  JO15-6 - VEV'67  JO15-7
14.00 - 14.15 Marum  JO15-3 - Wilper Boys  JO15-1   Roden JO15-4 - Nw Roden  JO15-2
14.15 - 14.30 Nw Roden  JO15-1 - Roden  JO15-3   ONR  JO15-3 - Aduard  JO15-3
14.30 - 14.45 VEV'67  JO15-4 - Wilper Boys  JO15-1   VEV'67  JO15-6 - Nw Roden  JO15-2
14.45 - 15.00 VEV'67  JO15-5 - TLC   JO15-3   VEV'67  JO15-7 - Boer/SVMH  JO15-2
15.00 - 15.15 Aduard  JO15-2 - Nw Roden  JO15-1   Marum  JO15-4 - ONR  JO15-3
15.15 - 15.30 Roden  JO15-3 - Marum  JO15-3   Aduard  JO15-3 - Roden JO15-4
15.30 - 15.45 TLC   JO15-3 - VEV'67  JO15-4   Boer/SVMH  JO15-2 - VEV'67  JO15-6
15.45 - 16.00 Marum  JO15-3 - Aduard  JO15-2   Roden JO15-4 - Marum  JO15-4
16.00 - 16.15 Nw Roden  JO15-1 - VEV'67  JO15-5   ONR  JO15-3 - VEV'67  JO15-7
16.15 - 16.30 Wilper Boys  JO15-1 - Roden  JO15-3   Nw Roden  JO15-2 - Aduard  JO15-3
  Poule C5   Poule B5
16.30 - 16.45 Roden JO15-5 - Haulerwijk JO15-3   TLC  JO17-5 - Grootegast JO17-2
16.45 - 17.00 Wilper boys  JO15-2 - Marum  JO15-5   TLC  JO17-6 - Pelikaan S JO17-2
17.00 - 17.15 TLC JO15-4 - Marum  JO15-6   VEV'67 JO17-4 - Boer/SVMH JO17-2
17.15 - 17.30 VEV'67  JO15-8 - Marum  JO15-5   Nw Roden JO17-2 - Grootegast JO17-2
17.30 - 17.45 Roden JO15-5 - Wilper boys  JO15-2   TLC  JO17-6 - VEV'67 JO17-4
17.45 - 18.00 Haulerwijk JO15-3 - Aduard  JO15-4   Boer/SVMH JO17-2 - Pelikaan S JO17-2
18.00 - 18.15 VEV'67  JO15-8 - Wilper boys  JO15-2   TLC  JO17-5 - VEV'67 JO17-4
18.15 - 18.30 Marum  JO15-5 - TLC JO15-4   Grootegast JO17-2 - TLC  JO17-6
18.30 - 18.45 Marum  JO15-6 - Haulerwijk JO15-3   Pelikaan S JO17-2 - Nw Roden JO17-2
18.45 - 19.00 Aduard  JO15-4 - Roden JO15-5   Boer/SVMH JO17-2 - Grootegast JO17-2
19.00 - 19.15 TLC JO15-4 - VEV'67  JO15-8   VEV'67 JO17-4 - Pelikaan S JO17-2
19.15 - 19.30 Roden JO15-5 - Marum  JO15-6   Nw Roden JO17-2 - TLC  JO17-5
19.30 - 19.45 Haulerwijk JO15-3 - Marum  JO15-5   TLC  JO17-6 - Nw Roden JO17-2
19.45 - 20.00 Wilper boys  JO15-2 - Aduard  JO15-4   Grootegast JO17-2 - Pelikaan S JO17-2
20.00 - 20.15 Nw Roden JO17-2 - VEV'67 JO17-4   TLC  JO17-6 - TLC  JO17-5
20.15 - 20.30 Pelikaan S JO17-2 - TLC  JO17-5   Boer/SVMH JO17-2 - Nw Roden JO17-2
20.30 - 20.45 VEV'67 JO17-4 - Grootegast JO17-2   TLC  JO17-5 - Boer/SVMH JO17-2
20.45 - 21.00         Boer/SVMH JO17-2 - TLC  JO17-6
 

Powered by Univé!.