Univé Jeugd Zaalvoetbal Gala
opening Zaterdag 20 december 2014 Afdrukken E-mailadres
Recordaantal deelnemers voor 28e Univé Jeugd Zaalvoetbalgala

LEEK – Tijdens de 28e editie van het Univé Jeugd Zaalvoetbalgala doen er liefst 254 jeugdteams mee aan het toernooi. Dit aantal betekent een heus record, waarmee het Jeugd Zaalvoetbalgala in Leek met recht één van de grootste jeugdzaalvoetbaltoernooien van Nederland mag worden genoemd.

Het is een hele toer om meer dan tweeduizend jeugdspelers in ruim 750 wedstrijden tegen elkaar te laten spelen, maar de organisatie gaat er vanuit dit redden in een speeltijd waar zo’n 95 uur mee gemoeid is. De opmerkelijke toename van het aantal teams is mede te danken aan de groei bij de dames, die steeds vaker voetbal kiezen als hun teamsport op het veld, maar ook in de zaal. Ook zijn er weer clubs bij- of teruggekomen, waardoor ook een deel van de groei te verklaren valt.

Vrijwilligers

Het toernooi wordt over dertien speeldagen- en avonden gespeeld, waarover op de website univegala.nl nadere details te vinden zijn. Opmerkelijk is verder dat de instroom van de E- en F-pupillen kleiner is geworden, maar bij de B- en C-junioren juist breder. Om al dit voetbalgeweld in juiste banen te leiden, doet de organisatie een beroep op scheidsrechters van alle deelnemende verenigingen. Het organiserende TLC  kan dit immers onmogelijk alleen redden. Ook zijn vrijwilligers nodig voor de wedstrijdtafel en andere hand- en spandiensten.


Sportcentrum Leek

Zoals altijd worden de wedstrijden gehouden in het Sportcentrum van Leek. Bij alle vorige edities van het toernooi was Sportcentrum Leek ook al gastheer van dit prestigieuze – door Univé gesponsorde – toernooi. Tevens zorgt een aantal subsponsoren ervoor dat het organiseren van dit toernooi ook betaalbaar blijft voor de clubs. De organisatie hoopt dat Univé het toernooi financieel blijft ondersteunen, want bij hen staan veranderingen te gebeuren en blijft het afwachten wat er beslist gaat worden.


Wedstrijddagen

De toegang tot alle wedstrijden is echter geheel gratis, dus de organisatie en de deelnemende teams heten dan ook iedereen van harte welkom om eens langs te komen. De eerste aftrap vindt plaats op zaterdag 20 december, om 10.00 uur. De organisatie heeft prominente genodigden gevraagd om hier een officieel steentje aan bij te dragen. De wedstrijden vinden plaats op 20, 24, 27, 29  en 30 december 2014, evenals op 2, 3, 10, 17 24 en 31 januari en 14 en 21 februari


js
rockers 2                                              heero                                                unive2



                 De Wedstrijden

 
Zaterdag 20 December 2014 Afdrukken E-mailadres
  Poule F3     Poule F5     
8:30 Opende  F2 - Marum  F3 VEV ‘67 F8 - Zuidhorn  F6
8:45 Zuidhorn  F4 - VEV ‘67  F4 Marum  F5 - Zuidhorn  F7
9:00 Boerakker/SVMH  F2 - TLC  F3 Opende  F3 - TLC  F5
9:15 Marum  F2 - Opende  F2 VEV ‘67  F7 - VEV ‘67 F8
9:30 VEV ‘67  F4 - Marum  F3 Zuidhorn  F7 - Zuidhorn  F6
9:45 Boerakker/SVMH  F2 - Zuidhorn  F4 Opende  F3 - Marum  F5
10:00 OPENING   OPENING OPENING   OPENING
10:15 Marum  F2 - TLC  F3 VEV ‘67  F7 - TLC  F5
10:30 Opende  F2 - VEV ‘67  F4 VEV ‘67 F8 - Zuidhorn  F7
10:45 Boerakker/SVMH  F2 - Marum  F3 Opende  F3 - Zuidhorn  F6
11:00 Marum  F2 - Zuidhorn  F4 VEV ‘67  F7 - Marum  F5
11:15 Opende  F2 - TLC  F3 VEV ‘67 F8 - TLC  F5
             
  Poule F1     Poule F2    
11:30 Marum  F1 - Zuidhorn  F1 Zuidhorn  F3 - VEV ‘67  F2
11:45 TLC  F1 - Zuidhorn F2 Wilperboys   F1 - Zevenhuizen   F1
12:00 VEV ‘67  F1 - HJC  F1 TLC   F2 - Boerakker/SVMH F1
12:15 Marum  F1 - Opende  F1 Zuidhorn  F3 - VEV ‘67  F3
12:30 Zuidhorn  F1 - Zuidhorn F2 VEV ‘67  F2 - Zevenhuizen   F1
12:45 TLC  F1 - VEV ‘67  F1 Wilperboys   F1 - TLC   F2
13:00 HJC  F1 - Opende  F1 Boerakker/SVMH F1 - VEV ‘67  F3
13:15 Marum  F1 - Zuidhorn F2 Zuidhorn  F3 - Zevenhuizen   F1
13:30 VEV ‘67  F1 - Zuidhorn  F1 TLC   F2 - VEV ‘67  F2
13:45 TLC  F1 - HJC  F1 Wilperboys   F1 - Boerakker/SVMH F1
             
  Poule E2     Poule E2    
14:00 TLC E2 - VEV ‘67  E2 Marum  E2 - Wilperboys  E1
14:15 Zuidhorn E3 - Zuidhorn E4 VEV ‘67  E3 - Opende  E1
14:30 TLC E2 - Marum  E2 VEV ‘67  E2 - Wilperboys  E1
14:45 Zuidhorn E3 - VEV ‘67  E3 Zuidhorn E4 - Opende  E1
15:00 Wilperboys  E1 - TLC E2 Marum  E2 - VEV ‘67  E2
15:15 Opende  E1 - Zuidhorn E3 VEV ‘67  E3 - Zuidhorn E4
             
  Poule C8     Poule C8    
15:30 Zuidhorn  C5 - Zevenhuizen  C2      
15:45 Marum  C6 - Roden  C6 VEV  ‘67  C8 - TLC  C6
16:00 Zuidhorn  C5 - Nieuw Roden  C2 Zevenhuizen  C2 - Roden  C6
16:15 Zuidhorn  C5 - Roden  C6 Marum  C6 - VEV  ‘67  C8
16:30       TLC C6 - Nieuw Roden  C2
16:45 VEV  ‘67  C8 - Zevenhuizen  C2 TLC C6   Marum C6
             
  Poule C4     Poule C5    
17:00 Opende  C1 - Boerakker/SVMH  C1 Boerakker/SVMH  C2 - TLC  C4
17:15 VEV  ‘67  C3 - Roden  C2 ONR  C3 - Opende  C2
17:30 Zuidhorn  C3 - HJC   C1 VEV  ‘67  C4 - Roden  C3
17:45 Opende  C1 - Marum  C3 Boerakker/SVMH  C2 - Gomos  C3
18:00 Boerakker/SVMH  C1 - Roden  C2 TLC  C4 - Opende  C2
18:15 VEV  ‘67  C3 - Zuidhorn  C3 ONR  C3 - VEV  ‘67  C4
18:30 HJC   C1 - Marum  C3 Roden  C3 - Gomos  C3
18:45 Opende  C1 - Roden  C2 Boerakker/SVMH  C2 - Opende  C2
19:00 Zuidhorn  C3 - Boerakker/SVMH  C1 VEV  ‘67  C4 - TLC  C4
19:15 VEV  ‘67  C3 - HJC   C1 ONR  C3 - Roden  C3
             
  Poule B5     Poule B6    
19:30 VEV ‘67  B5 - Zuidhorn  B4 Grijpskerk  B2 - VEV  ‘67  B6
19:45 Boerakker/SVMH B2 - Grootegast  B4 TLC  B3 - Zuidhorn B5
20:00 Marum  B3 - Wilperboys B3 VEV ‘67  B7 - Zevenhuizen  B1
20:15 VEV ‘67  B5 - Opende  B2 Grijpskerk  B2 - Aduard  B2
20:30 Zuidhorn  B4 - Grootegast  B4 VEV  ‘67  B6 - Zuidhorn B5
20:45 Boerakker/SVMH B2 - Marum  B3 TLC  B3 - VEV ‘67  B7
21:00 Wilperboys B3 - Opende  B2 Zevenhuizen  B1 - Aduard  B2
21:15 VEV ‘67  B5 - Grootegast  B4 Grijpskerk  B2 - Zuidhorn B5
21:30 Marum  B3 - Zuidhorn  B4 VEV ‘67  B7 - VEV  ‘67  B6
21:45 Boerakker/SVMH B2 - Wilperboys B3 TLC  B3 - Zevenhuizen  B1
 
Woensdag 24 December 2014 Afdrukken E-mailadres
  Poule A3     Poule A4    
18:00 Nieuw Roden A1 - Grijpskerk A2 Wilperboys  A1 - Zuidhorn  A1
18:20 Zevenhuizen A1 TLC  A1    Wilperboys  A2  Zevenhuizen A2   
18:40 Opende  A1 Grijpskerk A2    TLC  A2  - Zuidhorn  A1   
19:00  TLC  A1 Nieuw Roden A1    Zevenhuizen A2  Wilperboys  A1   
19:20 Opende  A1 - Zevenhuizen A1 TLC  A2  Wilperboys  A2   
             
  Poule A1     Poule A2    
19:40 Grootegast  A1 - Marum  A1 Grijpskerk  A1 - Grootegast  A2
20:00 Roden  A1 VEV ‘67  A1    Marum  A2  VEV ‘67  A2   
20:20 Niekerk  A1 Marum  A1    Niekerk  A2  - Grootegast  A2   
20:40  VEV ‘67  A1 Grootegast  A1    VEV ‘67  A2  Grijpskerk  A1   
21:00 Niekerk  A1 - Roden  A1 Niekerk  A2  Marum  A2   
 
Zaterdag 27 December 2014 Afdrukken E-mailadres
  Poule E4     Poule E5    
8:30 VEV ‘67  E5 - VEV ‘67 E4 Zevenhuizen  ME 1 - Zevenhuizen  E3
8:45 Boerakker/SVMH  E2 - Zuidhorn  ME 1 Marum  E5 - TLC  E4
9:00 Marum  ME 1 - TLC E3 TLC  E5 - Zuidhorn  E7
9:15 Zuidhorn E6 - VEV ‘67  E5 VEV ‘67  E6 - Zevenhuizen  ME 1
9:30 Zuidhorn  ME 1 - VEV ‘67 E4 TLC  E4 - Zevenhuizen  E3
9:45 Marum  ME 1 - Boerakker/SVMH  E2 TLC  E5 - Marum  E5
10:00 Zuidhorn E6 - TLC E3 VEV ‘67  E6 - Zuidhorn  E7
10:15 VEV ‘67  E5 - Zuidhorn  ME 1 Zevenhuizen  ME 1 - TLC  E4
10:30 Marum  ME 1 - VEV ‘67 E4 TLC  E5 - Zevenhuizen  E3
10:45 Zuidhorn E6 - Boerakker/SVMH  E2 VEV ‘67  E6 - Marum  E5
11:00 VEV ‘67  E5 - TLC E3 Zevenhuizen  ME 1 - Zuidhorn  E7
             
  Poule E1     Poule E3    
11:15 TLC  E1 - Zuidhorn E2 Zevenhuizen E2 - Marum  E4
11:30 Zuidhorn E1 - Pelikaan S  E1 Wilperboys  E2 - Zuidhorn  E5
11:45 Zevenhuizen  E1 - VEV ‘67  E1 HJC  E1 - Boerakker/SVMH  E1
12:00 Marum  E1 - TLC  E1 Marum  E3 - Zevenhuizen E2
12:15 Pelikaan S  E1 - Zuidhorn E2 Zuidhorn  E5 - Marum  E4
12:30 Zevenhuizen  E1 - Zuidhorn E1 HJC  E1 - Wilperboys  E2
12:45 Marum  E1 - VEV ‘67  E1 Marum  E3 - Boerakker/SVMH  E1
13:00 TLC  E1 - Pelikaan S  E1 Zevenhuizen E2 - Zuidhorn  E5
13:15 Zevenhuizen  E1 - Zuidhorn E2 HJC  E1 - Marum  E4
13:30 Marum  E1 - Zuidhorn E1 Marum  E3 - Wilperboys  E2
13:45 TLC  E1 - VEV ‘67  E1 Zevenhuizen E2 - Boerakker/SVMH  E1
 
Maandag 29 December 2014 Afdrukken E-mailadres
  Poule B1     Poule B2    
18:00 Pelikaan S  B1 - Grootegast  B1 Grootegast B2 - Marum B2
18:15 Marum  B1 - Roden  B1 Boerakker/SVMH B1 - ONR B1
18:30 VEV ‘67   B1 - Zuidhorn   B1 VEV ‘67  B2 - Roden  B2
18:45 Pelikaan S  B1 - TLC   B1 Grootegast B2 - Zuidhorn  B2
19:00 Grootegast  B1 - Roden  B1 Marum B2 - ONR B1
19:15 Marum  B1 - VEV ‘67   B1 Boerakker/SVMH B1 - VEV ‘67  B2
19:30 Zuidhorn   B1 - TLC   B1 Roden  B2 - Zuidhorn  B2
19:45 Pelikaan S  B1 - Roden  B1 Grootegast B2 - ONR B1
20:00 VEV ‘67   B1 - Grootegast  B1 VEV ‘67  B2 - Marum B2
20:15 Marum  B1 - Zuidhorn   B1 Boerakker/SVMH B1 - Roden  B2
             
  Poule B3     Poule B4    
20:30 Grijpskerk   B1 - Nieuw Roden B1 Roden  B4 - HJC  B2
20:45 Wilperboys  B1 - TLC  B2 Opende  B1 - Grootegast  B3
21:00 Aduard   B1 - VEV ‘67  B3 Zuidhorn  B3 - VEV ‘67  B4
21:15 Roden  B2 - Grijpskerk   B1 Niekerk  B1 - Roden  B4
21:30 TLC  B2 - Nieuw Roden B1 Grootegast  B3 - HJC  B1
21:45 Aduard   B1 - Wilperboys  B1 Zuidhorn  B3 - Opende  B1
22:00 Roden  B2 - VEV ‘67  B3 Niekerk  B1 - VEV ‘67  B4
22:15 Grijpskerk   B1 - TLC  B2 Roden  B4 - Grootegast  B3
22:30 Aduard   B1 - Nieuw Roden B1 Zuidhorn  B3 - HJC  B1
22:45 Roden  B2 - Wilperboys  B1 Niekerk  B1 - Opende  B1
23:00 Grijpskerk   B1 - VEV ‘67  B3 Roden  B4 - VEV ‘67  B4
 
Dinsdag 30 December 2014 Afdrukken E-mailadres
  Poule A3     Poule A4    
18:00 Grijpskerk A2 - TLC  A1 Zuidhorn  A1 - Zevenhuizen A2
18:20 Zevenhuizen A1 - Nieuw Roden A1 Wilperboys  A2 - Wilperboys  A1
18:40 TLC  A1 - Opende  A1 Zevenhuizen A2 - TLC  A2
19:00 Grijpskerk A2 - Zevenhuizen A1 Zuidhorn  A1 - Wilperboys  A2
19:20 Nieuw Roden A1 - Opende  A1 Wilperboys  A1 - TLC  A2
19:40 pauze          
19:45 I  Nummer 1 Poule A3   Nummer 2 Poule A4 II Nummer 1 Poule A4   Nummer 2 Poule A3
20:05 pauze          
20:10 Winnaar 1    Winnaar 2 Verliezer 1   Verliezer 2
20:30 pauze     pauze    
             
  Poule A1     Poule A2    
20:40 Marum  A1 - VEV ‘67  A1 Grootegast  A2   VEV ‘67  A2
21:00 Roden  A1 - Grootegast  A1 Marum  A2   Grijpskerk  A1
21:20 VEV ‘67  A1 - Niekerk  A1 VEV ‘67  A2   Niekerk  A2
21:40 Marum  A1 - Roden  A1 Grootegast  A2   Marum  A2
22:00 Grootegast  A1 - Niekerk  A1 Grijpskerk  A1   Niekerk  A2
22:20 PAUZE          
22:40 Nummer 1 Poule A1   Nummer 2 Poule A2 Nummer 1 Poule A2   Nummer 2 Poule A1
23:00 PAUZE          
23:20 Winnaar 1    Winnaar 2 Verliezer 1   Verliezer 2
 
Vrijdag 2 Januari 2015 Afdrukken E-mailadres
  Poule B3     Poule B4    
18:00 Wilperboys  B1 - VEV ‘67  B3 Opende  B1 - VEV ‘67  B4
18:15 Roden  B2 - Nieuw Roden B1 Niekerk  B1 - HJC  B1
18:30 TLC  B2 - Aduard   B1 Grootegast  B3 - Zuidhorn  B3
18:45 Wilperboys  B1 - Grijpskerk   B1 Opende  B1 - Roden  B4
19:00 VEV ‘67  B3 - Nieuw Roden B1 VEV ‘67  B4 - HJC  B1
19:15 Roden  B2 - TLC  B2 Niekerk  B1 - Grootegast  B3
19:30 Aduard   B1 - Grijpskerk   B1 Zuidhorn  B3 - Roden  B4
19:45 Wilperboys  B1 - Nieuw Roden B1 Opende  B1 - HJC  B1
20:00 TLC  B2 - VEV ‘67  B3 Grootegast  B3 - VEV ‘67  B4
20:15 Roden  B2 - Aduard   B1 Niekerk  B1 - Zuidhorn  B3
             
20:44 Poule B1     Poule B2    
20:30 TLC   B1 - Roden  B1 Zuidhorn  B2 - ONR B1
20:45  Pelikaan S  B1 - VEV ‘67   B1 Grootegast B2 - VEV ‘67  B2
21:00 Zuidhorn   B1 - Grootegast  B1 Roden  B2 - Marum B2
21:15  Marum  B1 - TLC   B1 Boerakker/SVMH B1 - Zuidhorn  B2
21:30 VEV ‘67   B1 - Roden  B1 VEV ‘67  B2 - ONR B1
21:45 Zuidhorn   B1 - Pelikaan S  B1 Roden  B2 - Grootegast B2
22:00 Marum  B1 - Grootegast  B1 Boerakker/SVMH B1 - Marum B2
22:15 TLC   B1 - VEV ‘67   B1 Zuidhorn  B2 - VEV ‘67  B2
22:30 Zuidhorn   B1 - Roden  B1 Roden  B2 - ONR B1
22:45 Marum  B1 - Pelikaan S  B1 Boerakker/SVMH B1 - Grootegast B2
23:00 TLC   B1 - Grootegast  B1 Zuidhorn  B2 - Marum B2
 
Zaterdag 3 Januari 2015 Afdrukken E-mailadres
  Poule MD1     Poule F4    
8:30 Zuidhorn MD1   Roden MD1 TLC  F4 - VEV ‘67  F5
8:45 Marum MD2   Marum MD1 Zuidhorn F5 - Marum  F4
9:00 Roden MD1   TLC MD1 VEV ‘67  F6 - Wilperboys  F2
9:15 Marum MD1   Zuidhorn MD1 TLC  F4 - Zuidhorn F5
9:30 TLC MD1   Marum MD2 VEV ‘67  F6 - VEV ‘67  F5
9:45 Marum MD1   Roden MD1 Wilperboys  F2 - Marum  F4
10:00 Marum MD2   Zuidhorn MD1      
10:15 Marum MD1   TLC MD1 Roden MD1   Marum MD2
10:30 TLC MD1   Zuidhorn MD1      
             
  Poule E2     Poule E2    
10:45 VEV ‘67  E2 - VEV ‘67  E3 Opende  E1 - TLC E2
11:00 Marum  E2 - Zuidhorn E3 Wilperboys  E1 - Zuidhorn E4
11:15 VEV ‘67  E3 - TLC E2 Opende  E1 - VEV ‘67  E2
11:30 Zuidhorn E4 - Marum  E2 Wilperboys  E1 - Zuidhorn E3
11:45  Zuidhorn E4 - VEV ‘67  E2 TLC E2 - Zuidhorn E3
12:00 Wilperboys  E1 - Opende  E1 Marum  E2 - VEV ‘67  E3
12:15 TLC E2 - Zuidhorn E4 Zuidhorn E3 - VEV ‘67  E2
12:30 Opende  E1 - Marum  E2 VEV ‘67  E3 - Wilperboys  E1
 
Zaterdag 10 Januari 2015 Afdrukken E-mailadres
  Poule F3     Poule F5    
8:30 Zuidhorn  F4 - TLC  F3 Marum  F5 - TLC  F5
8:45 Marum  F2 - Marum  F3 VEV ‘67  F7 - Zuidhorn  F6
9:00 VEV ‘67  F4 - Boerakker/SVMH  F2 Zuidhorn  F7 - Opende  F3
9:15 Zuidhorn  F4 - Opende  F2 Marum  F5 - VEV ‘67 F8
9:30 TLC  F3 - Marum  F3 TLC  F5 - Zuidhorn  F6
9:45 Marum  F2 - VEV ‘67  F4 VEV ‘67  F7 - Zuidhorn  F7
10:00 Boerakker/SVMH  F2 - Opende  F2 Opende  F3 - VEV ‘67 F8
10:15 Zuidhorn  F4 - Marum  F3 Marum  F5 - Zuidhorn  F6
10:30 VEV ‘67  F4 - TLC  F3 Zuidhorn  F7 - TLC  F5
10:45 Marum  F2 - Boerakker/SVMH  F2 VEV ‘67  F7 - Opende  F3
             
  Poule F1     Poule F2    
11:00 Opende  F1 - Zuidhorn F2 VEV ‘67  F3 - Zevenhuizen   F1
11:15 Marum  F1 - VEV ‘67  F1 Zuidhorn  F3 - TLC   F2
11:45 HJC  F1 - Zuidhorn  F1 Boerakker/SVMH F1 - VEV ‘67  F2
12:00 TLC  F1 - Opende  F1 Wilperboys   F1 - VEV ‘67  F3
12:15 VEV ‘67  F1 - Zuidhorn F2 TLC   F2 - Zevenhuizen   F1
12:30 HJC  F1 - Marum  F1 Boerakker/SVMH F1 - Zuidhorn  F3
12:45 TLC  F1 - Zuidhorn  F1 Wilperboys   F1 - VEV ‘67  F2
13:00 Opende  F1 - VEV ‘67  F1 VEV ‘67  F3 - TLC   F2
13:15 HJC  F1 - Zuidhorn F2 Boerakker/SVMH F1 - Zevenhuizen   F1
13:30 TLC  F1 - Marum  F1 Wilperboys   F1 - Zuidhorn  F3
13:45 Opende  F1 - Zuidhorn  F1 VEV ‘67  F3 - VEV ‘67  F2
 
Zaterdag 17 Januari 2015 Afdrukken E-mailadres
  Poule MD1     Poule F4    
8:30 Roden MD1 - Zuidhorn MD1 VEV ‘67  F5 - Marum  F4
8:45 Marum MD1 - Marum MD2 Zuidhorn F5 Wilperboys  F2   
9:00 TLC MD1 - Roden MD1 TLC  F4 VEV ‘67  F6   
9:15 Zuidhorn MD1 - Marum MD1 Wilperboys  F2 VEV ‘67  F5   
9:30 Marum MD2 - TLC MD1  Marum  F4 - TLC  F4
9:45 Roden MD1 - Marum MD1 VEV ‘67  F6 - Zuidhorn F5
10:00 Zuidhorn MD1 - Marum MD2 Wilperboys  F2 - TLC  F4
10:15 TLC MD1 - Marum MD1 VEV ‘67  F5 - Zuidhorn F5
10:30 Marum MD2 - Roden MD1 Marum  F4 - VEV ‘67  F6
10:45 Zuidhorn MD1 - TLC MD1      
             
  Poule E1     Poule E3    
11:00 Zuidhorn E1 - VEV ‘67  E1 Wilperboys  E2 - Boerakker/SVMH  E1
11:15 Marum  E1 - Zuidhorn E2 Marum  E3 - Marum  E4
11:30 Pelikaan S  E1 - Zevenhuizen  E1 Zuidhorn  E5 - HJC  E3
11:45 Zuidhorn E1 - TLC  E1 Wilperboys  E2 - Zevenhuizen E2
12:00 VEV ‘67  E1 - Zuidhorn E2 Boerakker/SVMH  E1 - Marum  E4
12:15 Marum  E1 - Pelikaan S  E1 Marum  E3 - Zuidhorn  E5
12:30 Zevenhuizen  E1 - TLC  E1 HJC  E3 - Zevenhuizen E2
12:45 Zuidhorn E1 - Zuidhorn E2 Wilperboys  E2 - Marum  E4
13:00 Pelikaan S  E1 - VEV ‘67  E1 Zuidhorn  E5 - Boerakker/SVMH  E1
13:15 Marum  E1 - Zevenhuizen  E1 Marum  E3 - HJC  E3
 
Zaterdag 24 Januari 2015 Afdrukken E-mailadres
  Poule E4      Poule E5    
8:30 Boerakker/SVMH  E2 - TLC E3 Marum  E5 - Zuidhorn  E7
8:45 Zuidhorn E6 - VEV ‘67 E4 VEV ‘67  E6 - Zevenhuizen  E3
9:00 Zuidhorn  ME 1 - Marum  ME 1 TLC  E4 - TLC  E5
9:15 Boerakker/SVMH  E2 - VEV ‘67  E5 Marum  E5 - Zevenhuizen  ME 1
9:30 TLC E3 - VEV ‘67 E4 Zuidhorn  E7 - Zevenhuizen  E3
9:45 Zuidhorn E6 - Zuidhorn  ME 1 VEV ‘67  E6 - TLC  E4
10:00 Marum  ME 1 - VEV ‘67  E5 TLC  E5 - Zevenhuizen  ME 1
10:15 Boerakker/SVMH  E2 - VEV ‘67 E4 Marum  E5 - Zevenhuizen  E3
10:30 Zuidhorn  ME 1 - TLC E3 TLC  E4 - Zuidhorn  E7
10:45 Zuidhorn E6 - Marum  ME 1 VEV ‘67  E6 - TLC  E5
             
  Poule C8     Poule C8    
11:00 Zuidhorn  C5 - VEV  ‘67  C8      
11:15       TLC  C6 - Zevenhuizen  C2
11:30 Zuidhorn  C5 - VEV  ‘67  C8      
11:45 TLC  C6 - Zevenhuizen  C2 Marum  C6 - Nieuw Roden  C2
12:00 VEV  ‘67  C8 - Roden  C6 TLC  C6 - Zuidhorn  C5
12:15 Marum  C6 - Zevenhuizen  C2      
12:30 Nieuw Roden  C2 - VEV  ‘67  C8 TLC  C6 - Roden  C6
12:45 Marum  C6 - Zuidhorn  C5 Nieuw Roden  C2 - Zevenhuizen  C2
             
  Poule C3     Poule C6    
13:00 ONR  C2 - TLC  C3 Gomos  C4 - Zuidhorn  C4
13:15 Nieuw Roden C1 Grootegast  C2    VEV ‘67  C5  Zevenhuizen  C1   
13:30 Niekerk  C2 Zuidhorn  C2    ONR  C4  - Roden  C4   
13:45 Grootegast  C2 ONR  C2    Zevenhuizen  C1  Gomos  C4   
14:00 TLC  C3 - Niekerk  C2 Zuidhorn  C4  ONR  C4   
14:15 Zuidhorn  C2 - Nieuw Roden C1 Roden  C4 - VEV ‘67  C5
14:30 Grootegast  C2 - Niekerk  C2 Zevenhuizen  C1 - ONR  C4
14:45 ONR  C2 - Nieuw Roden C1 Gomos  C4 - VEV ‘67  C5
15:00 TLC  C3 - Zuidhorn  C2 Zuidhorn  C4 - Roden  C4
             
  Poule C4     Poule C5    
15:15 Marum  C3 - Roden  C2 Gomos  C3 - Opende  C2
15:30 Opende  C1 - Zuidhorn  C3 Boerakker/SVMH  C2 - VEV  ‘67  C4
15:45 HJC   C1 - Boerakker/SVMH  C1 Roden  C3 - TLC  C4
16:00 VEV  ‘67  C3 - Marum  C3 ONR  C3 - Gomos  C3
16:15 Zuidhorn  C3 - Roden  C2 VEV  ‘67  C4 - Opende  C2
16:30 HJC   C1 - Opende  C1 Roden  C3 - Boerakker/SVMH  C2
16:45 VEV  ‘67  C3 - Boerakker/SVMH  C1 ONR  C3 - TLC  C4
17:00 Marum  C3 - Zuidhorn  C3 Gomos  C3 - VEV  ‘67  C4
17:15 HJC   C1 - Roden  C2 Roden  C3 - Opende  C2
17:30 VEV  ‘67  C3 - Opende  C1 ONR  C3 - Boerakker/SVMH  C2
17:45 Marum  C3 - Boerakker/SVMH  C1 Gomos  C3 - TLC  C4
             
  Poule B5     Poule B6    
18:00 Opende  B2 - Grootegast  B4 Aduard  B2 - Zuidhorn B5
18:15 VEV ‘67  B5 - Marum  B3 Grijpskerk  B2 - VEV ‘67  B7
18:30 Wilperboys B3 - Zuidhorn  B4 Zevenhuizen  B1 - VEV  ‘67  B6
18:45 Boerakker/SVMH B2 - Opende  B2 TLC  B3 - Aduard  B2
19:00 Marum  B3 - Grootegast  B4 VEV ‘67  B7 - Zuidhorn B5
19:15 Wilperboys B3 - VEV ‘67  B5 Zevenhuizen  B1 - Grijpskerk  B2
19:30 Boerakker/SVMH B2 - Zuidhorn  B4 TLC  B3 - VEV  ‘67  B6
19:45 Opende  B2 - Marum  B3 Aduard  B2 - VEV ‘67  B7
20:00 Wilperboys B3 - Grootegast  B4 Zevenhuizen  B1 - Zuidhorn B5
20:15 Boerakker/SVMH B2 - VEV ‘67  B5 TLC  B3 - Grijpskerk  B2
20:30 Opende  B2 - Zuidhorn  B4 Aduard  B2 - VEV  ‘67  B6
 
Zaterdag 31 Januari 2015 Afdrukken E-mailadres
  Poule D5     Poule D6    
8:30  TLC  D4 - VEV  ‘67  D6 VEV  ‘67 D8 - TLC  D5
8:45  Zuidhorn  D5 HJC  D2    Marum  D6  Zuidhorn  D6   
9:00  Marum  D4 Boerakker/SVMH  D2    VEV  ‘67  D7  - Wilperboys  D2   
9:15  HJC  D2 TLC  D4    Zuidhorn  D6  VEV  ‘67 D8   
9:30  VEV  ‘67  D6 - Marum  D4 TLC  D5  VEV  ‘67  D7   
9:45  Boerakker/SVMH  D2 - Zuidhorn  D5 Wilperboys  D2 - Marum  D6
10:00  HJC  D2 - Marum  D4 Zuidhorn  D6 - VEV  ‘67  D7
10:15  TLC  D4 - Zuidhorn  D5 VEV  ‘67 D8 - Marum  D6
10:30  VEV  ‘67  D6 - Boerakker/SVMH  D2 TLC  D5 - Wilperboys  D2
             
  Poule D4     Poule D3    
10:45 Zuidhorn  D4 - Zevenhuizen  D1  TLC  D3 - Zuidhorn  D2
11:00 Niekerk  D2 - Wilperboys  D1  Zuidhorn  D3 - Marum  D3
11:15 VEV  ‘67  D5 - Marum  D5 VEV  ‘67   D3 - VEV ‘67  D4
11:30 Zuidhorn  D4 - Niekerk  D2  TLC  D3 - Zuidhorn  D3
11:45 VEV  ‘67  D5 - Zevenhuizen  D1  VEV  ‘67   D3 - Zuidhorn  D2
12:00 Marum  D5 - Wilperboys  D1  VEV ‘67  D4 - Marum  D3
             
  Poule D1     Poule D2    
12:15 HJC  D1 - Zuidhorn  D1 SJO Boerakker/SVMH D1 - Nieker D1
12:30 VEV ‘67  D1 - TLC  D1 Pelikaan S D1 - TLC D2
12:45 Grootegast  D2 - Grootegast  D1 VEV 67 D2 - Marum D2
13:00 Marum  D1 - HJC  D1 SJO Boerakker/SVMH D1 - Pelikaan S D1
13:15 TLC  D1 - Zuidhorn  D1 VEV 67 D2 - Nieker D1
13:30 Grootegast  D2 - VEV ‘67  D1 Marum D2 - TLC D2
13:45 Marum  D1 - Grootegast  D1      
14:00 HJC  D1 - TLC  D1      
14:15 Grootegast  D2 - Zuidhorn  D1      
14:30 Marum  D1 - VEV ‘67  D1      
14:45 HJC  D1 - Grootegast  D1      
             
  Poule C7     Poule B7    
15:00 TLC  C5 - Marum  C4 VEV  ‘67 B8 - Niekerk  B2
15:15 Marum C5 - VEV ‘67  C6  Zevenhuizen  B2 - TLC  B4
15:30 VEV  ‘67  C7 - Roden C5 Zuidhorn  B6 - Marum  B4
15:45 TLC  C5 - Marum C5 VEV  ‘67 B8 - Zevenhuizen  B2
16:00 VEV  ‘67  C7 - Marum  C4 Zuidhorn  B6 - Niekerk  B2
16:15 Roden C5 - VEV ‘67  C6 Marum  B4 - TLC  B4
             
  Poule C1     Poule C2    
16:30  Gomos   C1 - VEV ‘67  C1 Zuidhorn  C1 - Gomos  C2
16:45  Grootegast  C1 - Marum  C1 VEV  ‘67  C2 - ONR  C1
17:00 Roden  C1 - TLC   C1 Marum  C2 - TLC  C2
17:15 Gomos   C1 - Niekerk   C1 Zuidhorn  C1 - Pelikaan S  C2
17:30 VEV ‘67  C1 - Marum  C1 Gomos  C2 - ONR  C1
17:45 Grootegast  C1 - Roden  C1 VEV  ‘67  C2 - Marum  C2
18:00 TLC   C1 - Niekerk   C1 TLC  C2 - Pelikaan S  C2
18:15 Gomos   C1 - Marum  C1 Zuidhorn  C1 - ONR  C1
18:30 Roden  C1 - VEV ‘67  C1 Marum  C2 - Gomos  C2
18:45 Grootegast  C1 - TLC   C1 VEV  ‘67  C2 - TLC  C2
             
  Poule MC1     Poule MC2    
19:00 Niekerk MC1 - Roden MC 1 Zuidhorn MC2 - Grootegast MC2
19:15 Grootegast MC1 - Roden MC2 Roden MC3 - Marum MC2
19:30 Zuidhorn MC1 - Marum MC1 Roden MC4 - TLC MC1
19:45 Pelikaan 'S MC1 - Niekerk MC1 Zuidhorn MC2 - Roden MC3
20:00 Roden MC2 - Roden MC 1 Roden MC4 - Grootegast MC2
20:15 Zuidhorn MC1 - Grootegast MC1 TLC MC1 - Marum MC2
20:30 Pelikaan 'S MC1 - Marum MC1 Grootegast MC2 - Marum MC2
20:45 Zuidhorn MC1 - Roden MC 1 Niekerk MC1 - Roden MC2
21:00 Pelikaan 'S MC1 - Grootegast MC1 Niekerk MC1 - Marum MC1
 
Zaterdag 14 Februari 2015 Afdrukken E-mailadres
  Poule D5     Poule D6    
8:30  Marum  D4 - TLC  D4 VEV  ‘67  D7 - VEV  ‘67 D8
8:45  Zuidhorn  D5 - VEV  ‘67  D6 Marum  D6 - TLC  D5
9:00  Boerakker/SVMH  D2 - HJC  D2 Wilperboys  D2 - Zuidhorn  D6
9:15  Marum  D4 - Zuidhorn  D5 VEV  ‘67  D7 - Marum  D6
9:30  Boerakker/SVMH  D2 - TLC  D4 Wilperboys  D2 - VEV  ‘67 D8
9:45  HJC  D2 - VEV  ‘67  D6 Zuidhorn  D6 - TLC  D5
             
  Poule D4     Poule D3    
10:00 Zevenhuizen  D1 - Wilperboys  D1  Zuidhorn  D2 - Marum  D3
10:15 Zuidhorn  D4 VEV  ‘67  D5     TLC  D3 VEV  ‘67   D3   
10:30 Niekerk  D2 Marum  D5     Zuidhorn  D3 VEV ‘67  D4   
10:45 Marum  D5 Zevenhuizen  D1     VEV ‘67  D4 Zuidhorn  D2   
11:00 Wilperboys  D1 - Zuidhorn  D4  Marum  D3 - TLC  D3
11:15 VEV  ‘67  D5 - Niekerk  D2  VEV  ‘67   D3 - Zuidhorn  D3
11:30 Marum  D5 - Zuidhorn  D4  VEV ‘67  D4 - TLC  D3
11:45 Zevenhuizen  D1 - Niekerk  D2  Zuidhorn  D2 - Zuidhorn  D3
12:00 Wilperboys  D1 - VEV  ‘67  D5  Marum  D3 - VEV  ‘67   D3
             
  Poule D1     Poule D2    
12:15 VEV ‘67  D1 - Grootegast  D1 Nieker D1 - TLC D2
12:30 Marum  D1 - Zuidhorn  D1 Pelikaan S D1 - Marum D2
12:45 TLC  D1 - Grootegast  D2 SJO Boerakker/SVMH D1 - VEV 67 D2
13:00 VEV ‘67  D1 - HJC  D1 Marum D2 - Nieker D1
13:15 Grootegast  D1 - Zuidhorn  D1 TLC D2 - SJO Boerakker/SVMH D1
13:30 Marum  D1 - TLC  D1 VEV 67 D2 - Pelikaan S D1
13:45 Grootegast  D2 - HJC  D1 Marum D2 - SJO Boerakker/SVMH D1
14:00 VEV ‘67  D1 - Zuidhorn  D1 Nieker D1 - Pelikaan S D1
14:15 TLC  D1 - Grootegast  D1 TLC D2 - VEV 67 D2
14:30 Marum  D1 - Grootegast  D2      
             
  Poule C7     Poule B7    
14:45 Marum  C4 - VEV ‘67  C6 Niekerk  B2 - TLC  B4
15:00 Marum C5 Roden C5    Zevenhuizen  B2 Marum  B4   
15:15 TLC  C5 VEV  ‘67  C7    VEV  ‘67 B8 Zuidhorn  B6   
15:30 Roden C5 Marum  C4    Marum  B4 Niekerk  B2   
15:45 VEV ‘67  C6 - TLC  C5 TLC  B4 - VEV  ‘67 B8
16:00 VEV  ‘67  C7 - Marum C5 Zuidhorn  B6 - Zevenhuizen  B2
16:15 Roden C5 - TLC  C5 Marum  B4 - VEV  ‘67 B8
16:30  Marum  C4 - Marum C5 Niekerk  B2 - Zevenhuizen  B2
16:45 VEV 67 C6   VEV 67 C7 TLC  B4 - Zuidhorn  B6
             
  Poule MC1     Poule MC2    
17:00 Grootegast MC1 - Marum MC1 Roden MC3 - TLC MC1
17:15 Pelikaan 'S MC1 - Roden MC 1 Zuidhorn MC2 - Roden MC4
17:30 Roden MC2 - Zuidhorn MC1 TLC MC1 - Grootegast MC2
17:45 Grootegast MC1 - Niekerk MC1 Marum MC2 - Zuidhorn MC2
18:00 Marum MC1 - Roden MC 1 Roden MC4 - Roden MC3
18:15 Pelikaan 'S MC1 - Roden MC2 TLC MC1 - Zuidhorn MC2
18:30 Zuidhorn MC1 - Niekerk MC1 Grootegast MC2 - Roden MC3
18:45 Grootegast MC1 - Roden MC 1 Marum MC2 - Roden MC4
19:00 Roden MC2 - Marum MC1      
19:15 Pelikaan 'S MC1 - Zuidhorn MC1      
             
  Poule C1     Poule C2    
19:30 Niekerk   C1 - Marum  C1 Pelikaan S  C2 - ONR  C1
19:45 Gomos   C1 - Roden  C1 Zuidhorn  C1 - Marum  C2
20:00 TLC   C1 - VEV ‘67  C1 TLC  C2 - Gomos  C2
20:15 Grootegast  C1 - Niekerk   C1 VEV  ‘67  C2 - Pelikaan S  C1
20:30 Roden  C1 - Marum  C1 Marum  C2 - ONR  C1
20:45 TLC   C1 - Gomos   C1 TLC  C2 - Zuidhorn  C1
21:00 Grootegast  C1 - VEV ‘67  C1 VEV  ‘67  C2 - Gomos  C2
21:15 Niekerk   C1 - Roden  C1 Pelikaan S  C1 - Marum  C2
21:30 TLC   C1 - Marum  C1 TLC  C2 - ONR  C1
21:45 Grootegast  C1 - Gomos   C1 VEV  ‘67  C2 - Zuidhorn  C1
22:00 Niekerk   C1 - VEV ‘67  C1 Pelikaan S  C1 - Gomos  C2
 
<< Start < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>

Pagina 1 van 2

Powered by Univé!.